O NAS

Jak wyglądały początki Naszej działalności?

Początki nie należały do najłatwiejszych... Zaczynaliśmy od wynajmu 80 metrowego mieszkania w centrum miasta, które zaaranżowaliśmy na biuro. Z jednego pokoju zrobiliśmy salę szkoleniową, w dwóch kolejnych ustawiliśmy stanowiska pracy, z innego pomieszczenia zrobiliśmy kuchnię. Było ciasno, ale klimatycznie i rodzinnie. Mieliśmy dużo pasji i zaangażowania do tego, aby stworzyć coś wyjątkowego i to kierowało nas do przodu, mimo wielu problemów i nieprzewidzianych trudności, które nas spotykały.

Number one

Wszyscy trzej założyciele, czyli Karolina Froń, Karol Froń i Patryk Kawala pracowali przez wiele lat w największym call center w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i tak zwana żyłka do biznesu zaowocowały stworzeniem własnej firmy. Koncepcja nazewnictwa była dla wszystkich dosyć oczywista, a jej głównym celem było zbudowanie marki w inny sposób, unikalny, przyjazny dla ludzi.

Słowo „one” miało wskazywać na call center, jakich próżno szukać, miejsce jedyne w swoim rodzaju. Patrząc na to jak nasza firma jest postrzegana na rynku, myślę, że nam się udało.

Tu i teraz…

Obecnie Contact Center One tworzą dwa oddziały - w Opolu i Częstochowie. Oprócz w pełni wyposażonych sal sprzedażowych oferujemy naszym pracownikom możliwość skorzystania ze strefy chillout'u, pomieszczeń socjalnych i sal szkoleniowych. Aktualny stan jest urzeczywistnieniem naszych planów, marzeń sprzed kilu lat. Wysoka motywacja, zaangażowanie i wiara w naszych ludzi przekłada się na ciągły rozwój całego przedsiębiorstwa.

Pierwsze lata naszej firmy były oparte na oryginalnej koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem – Przywództwo plemienne - autorstwa jednego z trzech założycieli Contact Center One – Karola Fronia. Takowa myśl pozwalała Nan na zbudowanie silnej organizacji, opartej na niezwykle mocnych fundamentach, jakimi są między innymi: lojalność pracowników wobec firmy, wzajemne zaufanie, świadomość obowiązków, które się wykonuje i ich znaczenia dla trwałości i przyszłości całej firmy.

Jednak najważniejszą myślą, a zarazem wyznacznikiem tegoż modelu jest zasada – Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, która obowiązuje w naszej firmie po dziś dzień.

Wartości

Nasz system wypracowany został na podstawie oczekiwań potencjalnych kandydatów jak i osób, które z nami współpracują. Kwestia ta jest zjawiskiem zmiennym, jednak na przestrzeni kilku lat sukcesywnego funkcjonowania zawsze stawialiśmy na rozwój oraz indywidualizm, zakładający podmiotowe podejście do pracownika z ogromną dozą zrozumienia i empatii. Nieodłącznym elementem w Contact Center One była i jest atmosfera, którą zawdzięczamy naszym konsultantom.

Czego może nauczyć praca w Contact Center One?

Wbrew pozorom, praca w świecie call center nie jest stworzona dla każdego, aczkolwiek jest miejscem, w którym możemy nabyć obce nam dotąd umiejętności, począwszy od technik, metod efektywnej sprzedaży do rozwoju kompetencji w zakresie autoprezentacji i komunikacji werbalnej. Ponadto, praca „na słuchawce” uczy cierpliwości, wzmacnia procesy koncentracji, uwagi i co najważniejsze niweluje bariery komunikacyjne, przez co jesteśmy bardziej otwarci na innych zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Work-life balance

Nasza recepta na harmonijną zgodność miejsca pracy z osobowością kadry jest bardzo prosta, a jej zalecenia są wyjątkowe i niepowtarzalne, tak jak każdy nasz pracownik. Wzajemne wsparcie, spotkania poza biurem działają leczniczo, co więcej sprawiają, iż nasz team, jako cenny kapitał ludzki identyfikuje się z kulturą firmy.

Partnerskie relacje to warunek udanej współpracy. Mamy za sobą ogrom spotkań poza biurem, wyjazdów, jak i kilka stałych punktów dnia pracy, którymi są np. wspólne śniadania. Imprezy firmowe mają zazwyczaj charakter tematyczny, a ich integralną częścią są szkolenia. Takie połączenie wpływa korzystnie na wydajność i efektywność firmy jak i zadowolenie naszych pracowników.

 

Kogo szukamy?

Niejednokrotnie podejmowaliśmy próby stworzenia profilu idealnego kandydata, jednak z biegiem czasu dostrzegaliśmy cyklicznie powtarzające się zjawisko. Najważniejsze, bowiem są unikalność, komunikatywność i wcześniej wspomniane zaangażowanie. Powołując się na unikalność, mamy na myśli osobowość, sposób bycia i nawiązywania relacji z innymi.

Takowa – dla nas – zaleta stanowi pożądany zasób, potencjał, dzięki któremu będziemy mogli umożliwić pracującym dla nas osobom rozwinąć skrzydła.

Co oferujemy?

Nasz system motywacyjny jest szeroko rozbudowany. Na wynagrodzenie całkowite – oprócz stawki godzinowej – wpływają również składniki, takie jak prowizje od zrealizowanych sprzedaży, premie dla najefektywniejszych konsultantów, „stażowe” - czyli kolejny profit, który powstał z myślą o osobach z najdłuższą praktyką w Contact Center One. Oprócz wymienionych, wprowadziliśmy także motywujące konkursy wzbudzające zdrową rywalizację wśród członków zespołu.

Dołącz do naszego zespołu!

Pokażemy Ci, że inne Call Center jest możliwe. Zostaw nam namiary na siebie, a przekonasz się wkrótce, że ten dzień zmienił na zawsze całe Twoje życie!

Informacje kontaktowe

Contact Center One
45-018 OPOLE, Plac Wolności 6
tel. 731555534

42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Jasnogórska 26/305
tel. 793700701
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 7543079475 / REGON: 161569867

Contact Center One.
Połączyliśmy #pracę z #zabawą!

© 2016 www.onecc.pl. All Rights Reserved.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  • Poproś o kontakt telefoniczny Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy!
    Musisz wpisać imię
    Musisz podać poprawny numer telefonu
    Dziękujemy. Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Oddzwonimy wkrótce.