PORTFOLIO

Zaufało nam już wiele firm

Masz produkt lub usługę, którą chcesz dostarczać na szeroką skalę? Zgłoś się do nas! Będziemy sprzedawać lub reklamować Twój produkt przez telefon, docierając do klientów przez nasze call center.

Wyróżniamy się na rynku unikatową atmosferą pracy, która przekłada się na zadowolenie i zaangażowanie naszych pracowników, które przyniesie Ci bardzo wymierne korzyści.

Nasze niestandardowe podejście do prowadzenia biznesu, unikalna kultura organizacji sprawiła, że dzięki naszym wybitnym wynikom zaufało nam wiele firm. Dzięki oddanej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie podejmować się zadań specjalnych, przy których inni wymiękają. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to w tym miejscu możesz pobrać pdf.
W naszej firmie stawiamy na bardzo solidny rozwój kadry kierowniczej w zakresie kompetencji miękkich. Uczymy zarządzania, przywództwa, motywowania, komunikowania i osiągania celów. Możemy również zorganizować szkolenie w Twojej firmie.

Możemy zaoferować ci pojedyncze spotkanie z Twoją kadrą podczas którego napełnimy ich głowę świeżymi pomysłami, pozytywnym podejściem i zwiększymy ich motywację do działania. Jeśli jednak bardziej zależy Ci na dłuższym procesie i bardziej kompleksowym podejściem do tematu, to możemy zaproponować Ci cykl szkoleń dla kadry kierowniczej, podczas którego skupimy się na wzmocnieniu zachowań sprzedażowych i nauczymy ich kompetencji niezbędnych do pracy na stanowiskach. Pełną ofertę szkoleń znajdziesz w tym pdf.

Dołącz do naszego zespołu!

Pokażemy Ci, że inne Call Center jest możliwe. Zostaw nam namiary na siebie, a przekonasz się wkrótce, że ten dzień zmienił na zawsze całe Twoje życie!

Informacje kontaktowe

Contact Center One
45-018 OPOLE, Plac Wolności 6
tel. 731555534

42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Jasnogórska 26/305
tel. 793700701
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 7543079475 / REGON: 161569867

Contact Center One.
Połączyliśmy #pracę z #zabawą!

© 2016 www.onecc.pl. All Rights Reserved.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  • Poproś o kontakt telefoniczny Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy!
    Musisz wpisać imię
    Musisz podać poprawny numer telefonu
    Dziękujemy. Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Oddzwonimy wkrótce.