PRACA

Nie interesuje nas kim jesteś, interesuje nas kim chcesz się stać i co jesteś w stanie dać od siebie.

Szukamy osób, które chcą pracować w przyjemnej atmosferze, bawić się i każdego dnia pozytywnie zaskakiwać się tym, co może ich spotkać w miejscu pracy. Jesteśmy młodzi, radośni, uśmiechnięci, podchodzimy pozytywnie do swojej pracy i szukamy ludzi podobnych do nas!

Wsparcie zespołu, świetna atmosfera w pracy i wszechobecna przyjazna aura spowoduje, że będziesz tu wracał każdego dnia i będziesz szczęśliwy, że pracujesz wśród ludzi, których lubisz, którzy Cię wspierają, bawisz się z nimi, śmiejesz, a przy okazji zarabiasz niemałe pieniądze.

Nie interesuje nas co umiesz ani skąd jesteś. Interesuje nas kim chcesz się stać i co jesteś w stanie dać od siebie. Oczekujemy zaangażowania w pracę, uśmiechu, pozytywnego podejścia i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Masz przychodzić do naszej twierdzy z pozytywnym nastawieniem i wiarą we własne możliwości, a wtedy będziesz w stanie przenosić góry, a my Ci w tym pomożemy.

Aktualne oferty pracy

Telefoniczne umawaianie spotkań - branża motoryzacyjna

29-08-2017 Wyświetleń:502 Praca w Contact Center One

Poszukujemy osób, które będą umawiać spotkania biznesowe dla naszych Kontrahentów z branży motoryzacyjnej.

czytaj więcej...

Ankieter telefoniczny - PRACA OD ZARAZ [CZĘSTOCHOWA]

18-08-2017 Wyświetleń:851 Praca w Contact Center One

Poszukujemy osób, które będą przeprowadzać ankiety przez telefon.

czytaj więcej...

Specjalista ds. Obsługi Klienta - nowy projekt sprzedażowy, 2300zł brutto [CZĘSTOCHOWA]

16-08-2017 Wyświetleń:1136 Praca w Contact Center One

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy ogłaszamy rekrutację na stanowisko: Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

czytaj więcej...

Telefoniczny doradca klienta biznesowego – Dział Promocji Orange. Stawka od 10,00 do 19,00 złotych netto/h + premie od generowanych wyników. [CZĘSTOCHOWA]

01-01-2017 Wyświetleń:2064 Praca w Contact Center One

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy ogłaszamy rekrutację na stanowisko: Doradcy klienta biznesowego.

czytaj więcej...

Osiem korzyści, jakie otrzymasz rozpoczynając pracę w teamie Contact Center One:

1. Świetny start do kariery

Praca w Contact Center One daje możliwość nie tylko stałego rozwoju, ale również szybkiego awansu. Konsultanci przechodzą ścieżkę kariery od najprostszej obsługi klienta - nie tylko w zakresie sprzedaży - po czym mogą realizować się jako liderzy lub trenerzy swoich zespołów.

2. Umiejętności komunikacyjne na najwyższym poziomie

Umiejętność właściwego komunikowania się jest w dzisiejszych czasach jedną z podstawowych i najważniejszych cech dobrego pracownika na każdym szczeblu, w każdej branży. To najlepsza forma treningu umiejętności komunikacyjnych.

3. Net-working w miejscu pracy

Contact Center to miejsce, w którym spotkasz wiele barwnych i ciekawych osobowości jakich jak Ty, a znajomości jakie nawiążesz w miesjcu pracy mogą zaowocować w dłuższej perspektywie.

4. Pewność siebie

Dla profesjonalnego i kompetentnego wykonywania pracy w Contact Center One, wiek, wygląd czy życiowe doświadczenia nie mają znaczenia. Liczysz się Ty i Twoje umiejętności, dzięki których możesz naprawdę wiele!

5. Negocjuj w niepowtarzalnej atmosferze

Partnerstwo, wsparcie i empatia - to tylko kilka z wartości, jakimi kierujemy się na co dzień.

6. Praca dla ludzi w każdym wieku

Dzięki różnorodności realizowanych projektów, w każdym oddziale Contact Center One znajdzie się miejsce niemal dla każdego, kto pragnie aktywnie się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my pomożemy Ci rozpocząć Twoją nową ścieżkę zawodową.

7. Work-life balance

Praca nie powinna wpływać na życie osobiste i vice vera. W Contact Center One gwarantujemy Ci stałe godziny pracy, dzięki którym z powodzeniem pogodzisz inne zaobowiązania. Dla studentów i osób uczących się przygotowaliśmy również możliwość indywidualnego regulowania czasu pracy.

8. Brak doświadczenie nie wpływa na wyniki rekrutacji

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, oczekujemy od Ciebie jedynie chęci do uczenia się i zaangażowania. Wszystkiego Cię nauczymy, ale musisz nam w tym pomóc, aplikując poprzez formularz zgłoszeniowym:)

Dołącz do naszego zespołu!

Pokażemy Ci, że inne Call Center jest możliwe. Zostaw nam namiary na siebie, a przekonasz się wkrótce, że ten dzień zmienił na zawsze całe Twoje życie!
Udowodnij, że nie jesteś robotem
Wysyłając wiadomość jednoczesnie oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych przeze mnie w treści powyższego formularza, przez Contact Center One Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy Placu Wolności 6, w myśl przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182 z późn. zm.) w celach informacyjnych, rekrutacyjnych, oraz wyrażam zgodę na ich przetwarzanie również w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania wskazany powyżej.
© 2016 www.onecc.pl. All Rights Reserved.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  • Poproś o kontakt telefoniczny Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy!
    Musisz wpisać imię
    Musisz podać poprawny numer telefonu
    Dziękujemy. Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Oddzwonimy wkrótce.