Zacznij pracę w Contact Center One

Przeczytaj nasze ogłoszenia i skontaktuj się z nami już dziś!

Telefoniczny doradca klienta biznesowego – Dział Promocji Orange. Stawka od 10,00 do 19,00 złotych netto/h + premie od generowanych wyników. [CZĘSTOCHOWA]

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy ogłaszamy rekrutację na stanowisko: Doradcy klienta biznesowego.

Zakres obowiązków:
- prezentacja i sprzedaż produktów i usług naszego kluczowego klienta – sieć Orange – oferta skierowana wyłącznie dla firm,

W ramach zatrudnienia oferujemy:
- w pełni płatne szkolenie wstępne
- możliwość rozwoju i awansu
- zgrany team i wsparcie doświadczonej kadry
- ubezpieczenie ZUS
- kartę rabatową
- warsztaty tematyczne
- praca w centrum miasta w stałych godzinach 8-16

Oczekiwania:
- dyspozycyjność
- komunikatywność
- wysoka motywacja do pracy
- orientacja na klienta i jego potrzeby (umiejętności analizowania i kreatywnego dopasowywania rozwiązań ukierunkowanych na potrzeby klienta)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Contact Center One.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Dołącz do naszego zespołu!

Pokażemy Ci, że inne Call Center jest możliwe. Zostaw nam namiary na siebie, a przekonasz się wkrótce, że ten dzień zmienił na zawsze całe Twoje życie!

Informacje kontaktowe

Contact Center One
45-018 OPOLE, Plac Wolności 6
tel. 731555534

42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Jasnogórska 26/305
tel. 793700701

NIP: 7543079475 / REGON: 161569867

Contact Center One.
Połączyliśmy #pracę z #zabawą!